Hurtownia i Salon Oświetleniowy Electrocontact istnieje od 2009 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie na rynku ugruntowało naszą pozycję jako partnera godnego zaufania.
Nasz Zespół to już blisko kilkadziesiąt osób, z których część związana jest z branżą elektrotechniczną od kilkunastu lat. Wiedza, fachowe doradztwo oraz elastyczne podejście do Klienta to nasz wyróżnik.
Od 2014 r. jesteśmy członkiem grupy Elektro Omega S. A. zrzeszającej hurtownie elektrotechniczne z całego kraju. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować jeszcze lepsze warunki handlowe na asortyment kluczowych producentów w branży elektrotechnicznej.
W ofercie posiadamy asortyment producentów krajowych i zagranicznych. Nasz magazyn to kilkanaście tysięcy produktów, które mamy na stanie plus kilkadziesiąt tysięcy indeksów, które jesteśmy w stanie zamówić pod Klienta.
Szeroka gama asortymentowa pozwala zaopatrzyć w artykuły elektrotechniczne mieszkanie, dom, firmę, instytucję czy zakład przemysłowy oraz ogród, od momentu tworzenia instalacji po oświetlenie dekoracyjne.
Każdy instalator czy majsterkowicz znajdzie też dla siebie niezbędne narzędzia czy odzież roboczą.
Nasze ceny staramy się dostosowywać zawsze do cen rynkowych oraz potrzeb Klienta. Dla stałych Klientów udzielamy dodatkowych korzystnych rabatów.
Lokalizacja na ul. Kasprzaka 6, w niemalże samym centrum Łodzi sprawia, że jesteśmy łatwo osiągalni dla Klientów z całej Łodzi i okolic. Posiadając własny transport, przy większych zakupach oferujemy dowóz towaru bezpośrednio do Klienta.
Wysyłkę zamówień realizujemy tylko ze sprawdzonymi firmami transportowymi tj.: GLS czy InPost.
Jeśli szukasz hurtowni, nastawionej na szybką i kompleksową obsługę Klienta hurtowego, inwestycyjnego czy detalicznego – dobrze trafiłeś!